Nezávislé Horní Počernice

Do komunálních voleb 2014 jdeme společně s ODS

ODS - náš partner ve volbách 2014

ODS je náš partner v letošních komunálních volbách. 

 

 

 

 

Historie ODS  Horních  Počernic se datuje od počátku 90. let. U zrodu stáli lidé, kteří též zakládali republikovou ODS po rozštěpení OF. ODS v Horních Počernicích měla dlouhodobě jedny z nejlepších volebních výsledků v Praze. Bohužel  i zde na místní úrovni  ODS, došlo k názorovým neshodám, což se projevilo při posledních komunálních volbách a místní ODS se dostala do opozice.  

Přesto se v průběhu bouřlivých událostí ODS opět dostala do koalice a v současné době má na místní radnici tři radní v sedmičlenné radě. ODS byla od 90. let vůdčí stranou ve vedení místní radnice. Za jejího působení se započalo s budováním infrastruktury a i díky tomuto dlouhodobému procesu se z Horních Počernic  stala moderní městská část s dobrou dopravní dostupností, školstvím, kulturním a sportovním vyžitím a bezpečným místem k příjemnému žití.

Radní za místní ODS jsou platnými a důležitými členy koalice rady MČ Praha 20 a pro Horní Počernice se snaží získat pokud možno vše, co přinese do naší Městské části užitek pro občany.